Na start #99 odcinek #KwiecienPlecien z BETFAN!

Bywa tematem żartów, kochają ją twórcy memów. Narzekamy, wyśmiewamy, ale w głębi duszy…kochamy. Bo jest NASZA. I wraca! PKO Ekstraklasa. A wraz z nią…rusza nowy format wideo „#KwiecienPlecien.”

Cykl przygotowany przez Kingę Kwiecień, to dynamiczny program przedstawiający najatrakcyjniejsze zakłady w BETFAN. Nie zabraknie w nim też wywiadów i relacji zza kulis ciekawych wydarzeń sportowych i rozrywkowych w Polsce. W programie pojawią się też osobowości telewizji i Internetu. Cykl będzie można obejrzeć na stronie: betfan.pl i w mediach społecznościowych bukmachera: Facebook, Instagram i YouTube. Premierowy 99 odcinek wyemitowany został 19 lipca. Finał sezonu zaplanowany na 30 września br.

Drodzy Gracze,

z przyjemnością pragniemy Was poinformować, że od dziś startujemy z nowym cyklem pt. #KwiecienPlecien, w którym nasza media manager, Kinga Kwiecień zapowiada nadchodzące wydarzenia sportowe (i nie tylko) z wdziękiem, jakiego może jej pozazdrościć niejedna dziennikarka sportowa.

Sprawdźcie zatem 99. odcinek, w którym nasza reprezentantka bierze na tapet mecz ŁKS-u Łódź z Lechią Gdańsk w ramach rozgrywek Ekstraklasy.

 

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie oferuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. W ciągu 3-4 lat BETFAN chce znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce.